۱۰ مزیت ایزو برای سازمان های کوچک و متوسط (SMEs) از زبان مدیران ۱۰ کشور دنیا

مزیت های بکارگیری مشاوره ایزو برای استانداردهای بین المللی-بخش اول
۱۳۹۵/۰۹/۲۲
مزیت های بکارگیری مشاوره ایزو برای استانداردهای بین المللی-استاندارد ISO 50001
۱۳۹۵/۰۹/۲۲

۱۰ مزیت ایزو برای سازمان های کوچک و متوسط (SMEs) از زبان مدیران ۱۰ کشور دنیا

برای تماس با گروه مشاوران S.B.C، فعال در حوزه آموزش و مشاوره استانداردهای مدیریتی به منوی تماس با ما مراجعه کنید.

در این مقاله و در ادامه مقاله پیشین، قصد داریم ۱۰ مزیت استانداردهای ایزو و صدور گواهینامه ایزو را از دیدگاه مدیران بین المللی بیان نماییم.

  1. صدور گواهینامه ایزو می تواند اعتبار شما را نزد مشتریان ارتقا بخشد.

به عنوان یک تولید کننده دانش بنیان ماکارونی، ما طعم های شگفت انگیزی را از طریق خلاقیت و نوآوری مستمر در محصولات و خدمات خود عرضه می­کنیم. با استقرار سیستم­های جامعی نظیر ISO 22301، سیستم مدیریت تداوم کسب و کار، HACCP، سیستم آنالیز خطر و نقاط کنترل بحرانی و گواهینامه های اثبات کننده عدم استفاده از گلوتن و صدور گواهینامه ایزو برای استانداردهای یاد شده، ما علاقه خود را برای ساخت یک کسب و کار قوی تر، پایدارتر و مقاوم تر برای حفاظت از منافع مشتریان و سایر ذی نفعان نشان داده ایم. ما باور داریم موفقیت شرکت ما در صدور گواهینامه ایزو ۲۲۳۰۱ و کسب آمادگی عملیاتی در شرایط اضطراری، اعتبار ما را به عنوان یک منبع تامین کننده مطمئن افزایش داده و به مشتریان حین معامله با ما اطمینان می بخشد.

  1. صدور گواهینامه ایزو فرایندهای شما را بهره ور می سازد

Rentes Genevoises مدت ها در گیر فرایند توسعه پایدار از طریق فعالیت های مختلف کسب و کار خود بوده است که مهمترین آن ها سرمایه گذاری املاک و مستغلات می باشد. با این حال سازمان تا مدت ها فاقد ابزار مفیدی برای افزایش اعتبار و نمایش تعهدات خود بود. به لطف صدور گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱، ما قادر به دستیابی به این اهداف و درگیر کردن ذی نفعان، تامین کنندگان و مستاجران خود در یک هدف مشترک هستیم. صدور گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ برای ما نقش کاتالیزور را برای مشارکت بخشی سهامداران در چشم انداز بلند مدت ما برای مدیریت انرژی پایدار ایفا کرده است. صدور گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ سازمان را به سمت مدیریت انرژی مصرفی سوق داده است.

  1. صدور گواهینامه ایزو زمین بازی بازاریابی شما را تقویت می کند

به عنوان ارائه دهنده سیستم های تخصصی به صنایع ساخت و ساز نیوزیلند، Masterspec نشانگر یک معیار مهم کیفی برای صاحبان و کاربران محیط زیست است. استفاده از طیف گسترده ای از استانداردهای محلی و بین المللی و صدور گواهینامه ایزو، که به تعریف انطباق با همه جنبه های بهداشتی، ایمنی و عملکردی کمک می کند، برای دستیابی به این موفقیت موثر بوده است.یک جزء مهم صدور گواهینامه سیستم ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت بوده است که در استرالیا با استاندارد ملی AS/NZS 9001 انطباق دارد. کمک های این استاندارد در  انطباق توامان با الزامات مشتریان و الزامات قانونی، رویکرد بازاریابی Masterspec را مبنی بر اولویت دانستن مشتری و کیفیت پشتیبانی کرده است.

  1. صدور گواهینامه ایزو به شما در انطباق با الزامات کمک می کند.

استانداردهای ایزو نه تنها با صدور گواهینامه ایزو از طریق مراجع معتبر بین المللی به شما در دستیابی به انطباق با الزامات قانونی کمک می کند، بلکه به شما یاری می دهد تا به مشتریان بالقوه و جایگاه های قدرت اثبات کنید که دقیقا مطابق استاندارد عمل می کنید و محصولات و خدمات با کیفیت فراهم می کنید. در کسب و کار من که به طور اختصاصی به آموزش غواصی تفریحی و مربیان غواصی می پردازد، کمبود استانداردهای ملی در این زمینه، بسیاری از کشورها را به طور طبیعی به سمت پذیرش سری استانداردهای جهانی ایزو به عنوان یک کتاب راهنما در این کسب و کار و صدور گواهینامه ایزو سوق داده است.  به طور مثال یک کشور که استانداردهای ایزو  را به عنوان یک الزام قانونی در مراکز شیرجه خود مطرح کرده است، در یک دوره ۲ ساله، ۲۴% کاهش سوانح مرتبط با شیرجه را ثبت کرده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *